Цензор.НЕТ

07.06.19 12:42

СБУ запобігла масштабному теракту в Запоріжжі (оновлено). ВIДЕО

Служба безпеки України повідомляє, що в Запоріжжі планувався масштабний теракт в людному місці.

Як повідомляє СБУ в Facebook, зловмисники збиралися закласти вибухівку в сміттєвий бак біля дитячого майданчика, передає Цензор.НЕТ

За даними спеслужби, здетонувати бомба мала після телефонного дзвінка.

Спецслужби дізналися про підготовку теракту заздалегідь.

"Вибухівка була відключена і прихована від об'єкта зацікавленості нашого. Він не знав, що вона не працює. Нам необхідно було в рамках слідчих дій провести аудіо- і відеофіксацію закладки вибухівки у дитячого майданчика. Після того, яки він вийшов за межі кварталу - намагався активізувати, поїхав до місця свого тимчасового перебування в готелі в Запоріжжі, подивився новини, не побачивши інформації про надзвичайні новини - повернувся на місце закладки вибухівки, щоб переконатися в причинах виходах з ладу. Тоді його і затримали", - уточнили в СБУ.

Чоловік, який збирався зробити вибух, прибув до Запоріжжя з Донецька. За словами правоохоронців, бомба була досить потужною і могла вразити близько 10 метрів.

Як пізніше повідомило місцеве видання IPnews, зловмисник заклав вибухівку з наміром вбити запорізького митрополита Луку. За даними видання, вона була закладена в купі сміття, біля гаража з припаркованим у ньому авто, до якого вранці мав вийти власник зі своїм охоронцем-водієм.

"Зі слів затриманого, він мав ліквідувати митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луку, а також його охоронця Курнікова Олександра. Хто організував таке "замовлення", поки не відомо. Але судячи тому, що в запобігання цьому вбивству втрутилася СБУ, замовлення було з боку "господарів" митрополита Луки", - зазначає видання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики