Цензор.НЕТ

08.06.19 18:06

Гриценко хоче об'єднатися із Саакашвілі для виборів у Раду

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко ініціював створення єдиної команди для участі у виборах до Верховної Ради з "Рухом нових сил" Міхеіла Саакашвілі і просить поради у своїх підписників у фейсбуці.

Гриценко хоче об'єднатися із Саакашвілі для виборів у Раду

"Дорогі друзі, хотів би почути вашу думку про доречність об'єднання зусиль на цих виборах", - написав Гриценко у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

Політик нагадав, що "Громадянська позиція" вже об'єдналася в єдину команду з партіями "Народний контроль", "Рідна країна" і "Європейська партія України".

За його словами, багато в листах і коментарях пропонують об'єднати зусилля з "Рухом нових сил" Міхеіла Саакашвілі.

"Хочу виступити з ініціативою: об'єднати зусилля досвідчених принципових і прогресивних лідерів політичних сил виступити разом на парламентських виборах. Тим самим максимально мобілізувати і об'єднати наших виборців. Як ви вважаєте: створення спільної команди з РНС і наша спільна участь у виборах буде на користь Україні?" - написав Гриценко.

Сьогодні лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі заявив, що його партія піде на вибори самостійно. "Ми не можемо йти на компроміси. Ми не можемо, як і раніше, вибирати з-поміж різних сортів, вибачте, лайна", - пояснив політик.

Раніше Саакашвілі відмовився від пропозиції Віталія Кличка очолити партію УДАР.

Дивіться також: Шоумен Притула приєднався до партії "Голос" і попросив 30-е місце в списку. ВІДЕО + ФОТО (оновлено)

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики