Цензор.НЕТ

09.06.19 12:38

"Ми йдемо в парламент, щоб не допустити реваншу проросійських сил", - Порошенко

Партія "Європейська солідарність" йде в парламент для того, щоб не допустити реваншу проросійських сил і зупинки України на півдорозі до Євросоюзу і НАТО.

"Ми йдемо в парламент, щоб не допустити реваншу проросійських сил", - Порошенко

Про це її лідер, п'ятий президент України Петро Порошенко, заявив на з'їзді політсили в неділю, 9 червня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна"

"Ми йдемо в парламент, щоб не допустити реваншу проросійських сил", - сказав Порошенко на з'їзді партії в неділю.

Він наголосив, що його команда йде у Верховну Раду , "щоб ніхто і ніколи не розвернув Україну назад у бік Росії, щоб ніхто не зупинив нас на півдорозі в Євросоюз і НАТО, щоб розкручений нами маховик європейської та євроатлантичної інтеграції точно не зупинили ні зовнішні сили, ні внутрішня п'ята колона".

Порошенко наголосив, що "Європейська солідарність" йде в парламент не за посадами, а для того, щоб відстоювати свою стратегію, захищати свої ідеї та принципи.

На з'їзді вже представили деяких кандидатів, які увійдуть у список: голова Верховної Ради Андрій Парубій, перша заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, командувач десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Нагадаємо, на з'їзді партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 24 травня вирішили змінити назву політсили на "Європейська Солідарність".

31 травня партію очолив п'ятий президент України Петро Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики