Цензор.НЕТ

09.06.19 18:25

Програма "Слуги народу": відновлення територіальної цілісності, співпраця з НАТО та ЄС

Партія "Слуга народу" обіцяє реформувати Збройні сили України за стандартами НАТО, розширити співпрацю з Північноатлантичним альянсом і ЄС.

Програма "Слуги народу": відновлення територіальної цілісності, співпраця з НАТО та ЄС

Про це йдеться у передвиборчій програмі "Слуги народу", прийнятій на сьогоднішньому з'їзді партії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Встановимо витрати на оборону в розмірі не менше 5% ВВП. Відновимо реформування Збройних сил України за стандартами НАТО", - сказано в програмі.

Крім того, в партії мають намір зупинити відтік цінних кадрів з армії, ввести систему навчання і перенавчання солдатів і офіцерів, запровадити жорсткі покарання за корупцію і розкрадання в ЗСУ і Міноборони, децентралізувати і демонополізувати оборонні держзакупівлі.

Також "Слуга народу" обіцяє прийняти закони, необхідні для виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і розширення співпраці з Євросоюзом і НАТО.

"Підтримаємо ініціативи президента з перезавантаження відносин із найближчими сусідами України на заході. Запустимо програму "комерційної дипломатії" для просування українських товарів на глобальні ринки", - зазначено в тексті передвиборчої партійної програми.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики