Цензор.НЕТ

11.06.19 14:26

Через санкції РФ Луганська ТЕС може залишитися без вугілля, - заступник голови Луганської ВЦА Клименко

Луганська теплоелектростанція може залишитися без вугілля через введені Росією торгові санкції, які передбачають заборону на експорт вугілля з РФ в Україну без наявності спеціального дозволу.

Через санкції РФ Луганська ТЕС може залишитися без вугілля, - заступник голови Луганської ВЦА Клименко

Про це повідомив у Facebook заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні на підприємство постачається вугілля, квоти на яке погоджені ще у травні. На червень, 10 днів якого вже пройшли, квоти ще не визначені. Крім того, на територію України не переміщується залізничні вагони, які раніше були відправлені на адресу ЛуТЕС – це близько 300 вагонів або 20 тис тонн вугілля", - повідомив Клименко.

За його словами, зараз Луганська ТЕС встигла накопичити близько 120 тис. тонн вугілля. Його має вистачити до 20 липня. Після цього, в разі, якщо постачання вугілля не відновлять, електростанцію планують перевести на газ, що збільшить собівартість виробництва електроенергії.

Клименко також додав, що звернувся до представника України в Тристоронній контактній групі в Мінську для того, щоб поставити питання про забезпечення Луганської ТЕС вугіллям.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики