Цензор.НЕТ

11.06.19 17:55

Глава НБУ Смолій пропонує достроково почати переговори з МВФ про нову програму

Глава Національного банку України Яків Смолій запропонував почати переговори з Міжнародним валютним фондом про нову програму кредитної підтримки ще в 2019 році, до завершення чинної програми stand-by.

Глава НБУ Смолій пропонує достроково почати переговори з МВФ про нову програму

Про це Смолій заявив на зустрічі з головним економістом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сергієм Гурієвим, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу НБУ.

Зокрема, Смолій наголосив на необхідності продовження реалізації Україною зобов’язань за програмою МВФ і початку переговорів щодо нової програми з Фондом вже в 2019 році.

"Учасники зустрічі обговорили перспективи обслуговування зовнішнього боргу України, процес підготовки до входження міжнародних фінансових організацій у капітал державних банків та потенційну участь у цьому ЄБРР, а також розвиток електронних платежів", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше заступниця голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що Україна може отримати наступний транш МВФ до кінця 2019 року.

В рамках затвердженої програми країна мала отримати другий транш у травні, але після рішення про розпуск Верховної Ради і проведення дострокових виборів місія МВФ пообіцяла повернутися до обговорення цього питання після формування нового уряду.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики