Цензор.НЕТ

16.06.19 16:31

Ворог має бачити, що ми рухаємося в ЄС, - Порошенко

Такі карпатські фестивалі, як "Via Carpatia" і "Полонинське літо", свідчать про те, що Україна розвивається і рухається до своєї європейської мети.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу партії "Європейська Солідарність", про це заявив п'ятий президент України, голова політсили Петро Порошенко під час виступу на традиційному гуцульському фестивалі "Полонинське літо".

"Надзвичайно важливо, щоб свято "Полонинського літа" обов’язково проводилось щороку. Щоб ворог бачив: Україна живе та рухається в бік Європейського Союзу!" - переконаний Порошенко.

Він також відвідав святкове богослужіння в унікальному храмі Різдва Пресвятої Богородиці у селі Криворівня на Івано-Франківщині та привітав прихожан зі світлим святом Трійці.

"Я хочу подякувати кожному з вас за ці 5 років нашого єднання, розвитку і творення фундаменту України. Ми створили українську автокефальну, незалежну від Москви православну церкву...  Ми бачимо відродження наших культурних традицій, ми бачимо, що у нас є всі підстави рухати нашу країну вперед. Я дякую кожному з вас за цей внесок!" – наголосив Порошенко.

Ворог має бачити, що ми рухаємося в ЄС, - Порошенко 01
Ворог має бачити, що ми рухаємося в ЄС, - Порошенко 02
Ворог має бачити, що ми рухаємося в ЄС, - Порошенко 03
Ворог має бачити, що ми рухаємося в ЄС, - Порошенко 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики