Цензор.НЕТ

17.06.19 23:02

"Зможу в найкоротші терміни вникнути в специфіку": Бухарєв обґрунтував правильність рішення Зеленського призначити його главою СВР

Глава Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв розповів, чому вважає професійним рішення Зеленського призначити його в СЗР по дружбі, якщо він не був раніше розвідником.

"Зможу в найкоротші терміни вникнути в специфіку": Бухарєв обґрунтував правильність рішення Зеленського призначити його главою СВР

Про це він розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"По-перше, я кадровий офіцер спецслужби, у мене великий і успішний досвід роботи за кордоном і створення ефективного агентурного апарату, у мене налагоджені контакти із західними спецслужбами. По-друге, я пройшов всі службові сходинки аж до посади першого заступника голови СБУ, вважаю себе професіоналом, який може пред'явити результати роботи", - зазначив Бухарев.

По-третє, за словами глави СЗР, він отримав досвід управління під час війни з Росією.

"Я в списку санкцій РФ, і зроблю все, щоб добитися звільнення нашої країни від окупації, готовий брати відповідальність за вчинки на себе. По-четверте, я знаю багатьох співробітників Служби зовнішньої розвідки, яка до 2005 року входила до складу СБУ, туди перейшли багато співробітників СБУ, і зможу в найкоротші терміни вникнути в специфіку", - зазначив він.

Крім того, вважає Бухарєв, на таку посаду "Верховний Головнокомандувач якраз повинен підбирати людей, які користуються довірою і мають контакт.

"Це нормальна практика і для західних спецслужб. Ми бачимо, що неувага до даних розвідки під час війни з РФ не раз приводила керівництво нашої країни до неправильних висновків щодо обстановки й іноді - до трагічних наслідків - як це було під Слов'янськом, в Іловайську і Дебальцевому", - розповів Бухарєв.

Повний текст інтерв'ю читайте тут.

Нагадаємо, 11 червня главою Служби зовнішньої розвідки призначений Владислав Бухарєв, який є чинним народним депутатом з фракції "Батьківщина".

Незважаючи на роботу виключно на державних посадах, новий глава Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв задекларував чимало нерухомості, кілька автомобілів, а своєї дочки він подарував понад 15 млн гривень ($ 570 тис.) Також у Бухарєва медаль від російської ФСБ, яку, як він стверджує, отримав ще в 2004 році за міжнародну операцію проти збуту наркотиків.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики