Цензор.НЕТ

17.06.19 14:44

В Україні дуже красиві люди, особливо жінки. Так, це все є, і воно залишається нашим брендом", - Зеленський у Парижі. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський заявив під час відвідування кампусу стартапів Station F в Парижі, що Україна повинна асоціюватися не тільки з сільським господарством, шахтами і металургією, красивими людьми, природою і їжею, а й з IT-індустрією.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Відео 112

"Завжди було уявлення в усіх у світі, що Україна - це насамперед сільське господарство, шахти, металурги, а туристи завжди говорили, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже красиві люди, особливо жінки. Так, це все є, і воно залишається нашим брендом, але є й інші цифри, які говорять про те, що IT-індустрія, IT-технології та компанії дуже швидко розвиваються в Україні", - сказав він під час відвідування найбільшого у світі кампуса стартапів Station F у понеділок у Парижі.

За словами Зеленського, понад 4% ВВП України нині формується через IT-індустрію. "У нас в Україні близько 150 тис. айтішників, стартаперів. Я думаю, що ми розвиватимемося в цьому напрямі", - зазначив він.

Президент наголосив, що йому дуже близька тема інновацій. "Тому що я вирішив йти в політику, щоб боротися з корупцією як з однією з головних проблем. А для цього потрібні інновації, діджитал. Наша ідея в тому, щоб зробити "країну у смартфоні", і нині ми збираємо потужних молодих людей, зі світлим поглядом, і працюємо над цією програмою", - зазначив він.

Зеленський наголосив, що в Україні наразі немає такого кампуса для стартапів, але над цим працюватимуть. "У нас є багато заводів, які, на жаль, не працюють. Ми знайдемо обов'язково таку велику будівлю", - сказав він.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський прибув до Парижа з одноденним офіційним візитом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики