Цензор.НЕТ

18.06.19 10:33

Посол Тейлор прибув до Києва як тимчасовий повірений у справах США в Україні

Посольство США в Києві вітає посла Вільяма Тейлора, який повернувся в Україну як тимчасовий повірений у справах США.

Посол Тейлор прибув до Києва як тимчасовий повірений у справах США в Україні

"Він буде керувати нашою командою в цей час історичних виборів і перехідного періоду", - йдеться в повідомленні диппредставництва, передає Цензор.НЕТ.

"Посол Тейлор принесе в нашу команду багатий дипломатичний досвід у цей важливий момент у відносинах між Україною та США. Він був послом США в Україні з 2006 по 2009 рік, а також був спеціальним координатором Державного департаменту з питань Близького Сходу, представником США в Близькосхідному квартеті та на інших дипломатичних посадах. Перед останнім призначенням пан Тейлор обіймав посаду виконавчого віце-президента Інституту миру США", - зазначили в посольстві США.

"Я з нетерпінням чекаю того, щоб очолити команду посольства США у розбудові міцних робочих відносин з президентом Зеленським та його командою, іншими українськими посадовцями та політичними силами, а також підтримці наших міцних партнерських відносин з громадськими організаціями та українським народом", – сказав посол Тейлор. 

"Сполучені Штати залишаються глибоко віддані успіху стабільної, процвітаючої, демократичної та вільної України, і ми продовжуємо підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України", - запевнив він.

Крістіна Квін, яка нещодавно керувала посольством США в Києві як тимчасовий повірений, повернеться до своєї роботи на посаді заступника глави місії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики