Цензор.НЕТ

18.06.19 11:41

Захоплення інформпростору не менш небезпечне, ніж окупація Донбасу і Криму, - Парубій про купівлю телеканалів представниками проросійських сил

Голова Верховної Ради Андрій Парубій стурбований ситуацією, пов'язаною з придбанням українських телеканалів представниками проросійських сил, і вважає, що державним органам необхідно реагувати на подібні випадки.

Захоплення інформпростору не менш небезпечне, ніж окупація Донбасу і Криму, - Парубій про купівлю телеканалів представниками проросійських сил

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп у вівторок у Києві.

"Я переконаний, що з цього приводу і державні органи влади мають зробити певні висновки, оскільки захоплення та окупація українського інформаційного простору є не менш небезпечною, ніж окупація українських областей та Криму", - сказав Парубій.

Парубій наголосив, що це викликає велику тривогу всіх українців, тому що "в гібридній війні інформаційна війна є одним із ключових напрямів атак на Україну".

Як повідомлялося, народний депутат України Тарас Козак (фракція "Опозиційний блок"), власник телеканалів "112 Україна" і NewsOne, став власником телевізійних мовників телеканалу ZIK та створює медіахолдинг "Новини".

З телеканалу ZIK звільняється генеральний директор Ігор Туркевич та ще деякі журналісти.

Тарас Козак входить до першої десятки виборчого списку партії "Опозиційна платформа - За життя".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики