Цензор.НЕТ

18.06.19 15:00

Ключовий виклик для фінансової стабільності - ситуація з "ПриватБанком", - Рожкова

Фінансова стабільність України останніми місяцями значно зміцнилася, рівень напруги в банківській системі знизився, однак рішення суду про скасування націоналізації "ПриватБанку" є серйозним викликом, заявив Нацбанк на презентації звіту про фінансову стабільність у Києві у вівторок.

Ключовий виклик для фінансової стабільності - ситуація з "ПриватБанком", - Рожкова

"Ми фіксуємо, що фундаментальні ризики для фінансової стабільності чи не найнижчі за всю історію: економічні умови сприятливі, банки ліквідні докапіталізовані, прибуткові", - сказала перший заступник голови Катерина Рожкова, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Маємо ключовий короткостроковий виклик для фінансової стабільності - ситуацію з "ПриватБанком", - додала вона.

Рожкова зазначила, що Нацбанк має певний план дій, але ще раз наголосила, що скасування Окружним адмінсудом Києва рішення про націоналізацію "ПриватБанку" становить ризики для співпраці України з Міжнародним валютним фондом і ставить під загрозу фінансову стабільність.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною.

Водночас, член команди кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олександр Данилюк вважає, що "Приватбанк" юридично неможливо повернути попереднім власникам.

19 квітня Ігор Коломойський подав 5 нових позовів до Господарського суду Києва до Національного банку України та "ПриватБанку".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики