Цензор.НЕТ

19.06.19 16:05

Тимчук протидіяв інформаційним операціям спецслужб РФ задовго до початку вторгнення до Криму і на Донбас, - Бутусов

Дмитро Тимчук - один з героїв українського опору 2014-15 років. На відміну від багатьох, у війну з Росією Дмитро разом з невеликою групою українських військовослужбовців вступив задовго до початку вторгнення до Криму і на Донбас. З 2008 року Тимчук протидіяв інформаційним операціям російських спецслужб як військовослужбовець Міноборони, як волонтер.

Тимчук протидіяв інформаційним операціям спецслужб РФ задовго до початку вторгнення до Криму і на Донбас, - Бутусов

Про це на своїй сторінці у Facebook пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"За часів Януковича, часів здачі України, його робота видавалася безнадійною, але він не зламався. Він був одним з небагатьох в Україні, хто по-справжньому розумів, що сучасна війна є комплексом інформаційно-бойових операцій. Інформація мобілізує суспільство на війну, інформація мотивує бійців вступати в бій, інформація визначає рівень зовнішньополітичної підтримки. Без ефективної інформаційної підтримки мобілізація України для відбиття російської агресії була б неможлива. І Дмитро був одним з тих, хто особисто визначав напрямки інформаційної війни і захисту України", - зазначив журналіст.

"Блог Тимчука був одним із ключових джерел інформації про війну в Україні, і мав колосальне значення з військової точки зору. Величезні ресурси російської пропаганди були кинуті на дискредитацію Тимчука, ворог чудово розумів величезне значення якісного і проукраїнського висвітлення подій, величезні можливості впливу Тимчука в соцмережах та ЗМІ. У нас були публічні розбіжності з Дмитром щодо однієї з подій, але ми з ним разом розібралися і зробили висновки, і я з великою повагою ставився до діяльності Дмитра як народного депутата, встановилися дружні стосунки. Він діяв чесно, принципово, він не був політиканом і демагогом, він відбувся як справжній професіонал в оборонній сфері. Влада не виростила йому корону на голові, як це відбувається з багатьма, він продовжував працювати на захист нашої Батьківщини, і віддавав всі свої сили, фізичні та емоційні", - наголосив Бутусов.

"Слідство дійде висновків, це їхня робота. На мою думку - заслуги Дмитра Тимчука заслуговують найвищої нагороди від держави. І вшанувати пам'ять Дмитра маємо всі ми, для кого пам'ять про початок Війни за незалежність завжди буде священною, хто щодня в найважчі моменти читав зведення Тимчука... Світла пам'ять", - резюмував головний редактор "Цензор.НЕТ".

Нагадаємо, в Києві в середу, 19 червня, знайдено мертвим координатора групи "Інформаційний спротив" (ІС), народного депутата фракції "Народний фронт" Дмитра Тимчука.

За фактом загибелі Тимчука розпочато кримінальне провадження. Поліцейські розглядають кілька робочих версій того, що сталося.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики