Цензор.НЕТ

19.06.19 22:09

На саміті ЄС в Брюсселі обговорять видачу російських паспортів на окупованому Донбасі

Лідери держав та урядів країн-членів Європейського Союзу обговорять дії Росії щодо видачі російських паспортів українцям на окупованому Донбасі.

На саміті ЄС в Брюсселі обговорять видачу російських паспортів на окупованому Донбасі

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європейської Ради з приводу проведення 20-21 червня саміту ЄС у Брюсселі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Зокрема, Європейська Рада обговорить останній розвиток подій та ситуацію на сході України та в Азовському морі. Зустріч лідерів ЄС також ознаменується п'ятою річницею з часу збиття літака малазійських авіаліній рейсу MH17, в результаті чого загинуло 298 осіб.

"Слід очікувати, що лідери закличуть Росію звільнити захоплених українських моряків та забезпечити вільне проходження через Керченську протоку. Також очікується, що вони висловлять найбільш серйозну стурбованість видачею Росією паспортів в Донецькій і Луганській областях України, що суперечить духу і меті Мінських угод", - наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики