Цензор.НЕТ

20.06.19 12:29

Вбивство Дар'ї Лук'яненко: в мережі просять підписати петицію для ухвалення Радою закону про боротьбу з педофілією

З ініціативи трьох десятків народних депутатів до парламенту ще в 2017 році подано законопроект №6607, що передбачає створення Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх та посилення відповідальності за подібні злочини. Після вбивства 11-річної Дар'ї Лук'яненко Верховну Раду просять ухвалити його невідкладно.

Вбивство Дар'ї Лук'яненко: в мережі просять підписати петицію для ухвалення Радою закону про боротьбу з педофілією

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на начальника кримінальної поліції - першого заступника голови Нацполіції В'ячеслава Аброськіна, на сайті ВР ще 27 травня з'явилася петиція для якнайшвидшого ухвалення закону №6607.

Аброськін нагадав про те, як 29 липня 1994 року в Гамільтоні, округ Мерсер, штат Нью-Джерсі, семирічна Меган Канка була зґвалтована й убита сусідом Джессі Тіммендекасом. Злочин привернув широку увагу громадськості до проблеми педофілії і призвів до прийняття в травні 1996 року Закону Меган (Megan's Law). Згідно з цим законом громадськість отримала доступ до інформації про місцезнаходження злочинців, засуджених за злочини на сексуальному грунті. Тоді весь штат Нью-Джерсі піднявся з вимогою прийняти відповідний закон, і він був прийнятий.

"Україна – не Америка, й ми - не вони, ми можемо приймати закони з невідкладних перейменуванням вулиць, євробляхам і ще що, я але тільки, на жаль, не про захист наших дітей. Може, все ж таки приймемо наш закон Дар'ї Лук'яненко чи заради пам’яті тієї ж Аліни Васютиної з Гірника, яка два роки тому була зґвалтована та закатанована покидьком? Скільки ще дітей ми маємо втратити?" - написав Аброськін.

Нагадаємо, поліцейські знайшли тіло зниклої раніше 11-річної Дар'ї Лук'яненко в Одеській області. В її вбивстві зізнався 22-річний місцевий житель Микола Тарасов.

Вбивство Дарї Лукяненко: в мережі просять підписати петицію для ухвалення Радою закону про боротьбу з педофілією 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики