Цензор.НЕТ

20.06.19 23:29

Геращенко заявив, що не балотуватиметься в депутати, але з політики не йде

Народний депутат України Антон Геращенко заявив, що не балотуватиметься на парламентських виборах, але йти з політики не збирається.

Геращенко заявив, що не балотуватиметься в депутати, але з політики не йде

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Геращенко зазначив: "Політик думає про наступні вибори, державний діяч - про долю майбутніх поколінь.

Робота в парламенті була для мене великим професійним викликом і школою життя водночас.

Будучи народним депутатом, обраним у трагічному 2014 році, я розділив відповідальність за долю України з товаришами по фракції "Народний Фронт".

Вороги України оцінили мою роботу і мій внесок у справу гарантування безпеки України, створення добровольчих батальйонів і протидії агресору у сфері пропаганди та розколу країни.

Служба безпеки України зірвала спробу замаху на мене, затримано і віддано під суд двох підозрюваних у спробі ліквідації мене.

Матеріали справи про замах на моє життя стали офіційними доказами для Гаазького трибуналу за звинуваченням Російської Федерації в порушенні конвенції про заборону фінансування тероризму.

У Росії на мене заведено фейкові кримінальні справи і рішенням Басманного суду Москви мене оголошено в розшук.

Втім, я завжди розцінював це як свого роду нагороду й оцінку моєї боротьби.

Сотні разів я отримував різного роду погрози, що було викликом для мене і моєї сім'ї, але ніколи не зупиняло. Так само, як погрози не могли зупинити Аміну Окуєву, Миколу Березового і десятки інших Героїв України, які склали свої голови, не втративши честі.

Я був і залишаюся небайдужою людиною. За час моєї роботи в парламенті, я і команда моїх помічників розглянули 2069 звернень громадян, за результатом чого направлено 2622 депутатські звернення.

Водночас, я особисто, а також у співавторстві з колегами, внесли 162 законопроекти і постанови, 24 з яких були схвалені і набули чинності.

Я пишаюся тим, що мені випала честь проводити в парламенті закони "Про Національну поліцію", "Про кримінальні проступки", "Про трансплантацію".

Звичайно, не все задумане вдалося реалізувати. Були в моїй роботі і помилки. Адже не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Низка законопроектів і концепцій, розроблених з моєю участю, будуть ухвалені вже майбутнім парламентом.

Насамперед, це концепція територіальної оборони України на основі мільйонів добре навчених і підготовлених добровольців, здатних зірвати плани агресора з повномасштабного наступу на землю нашої Батьківщини, за прикладом естонського "Kaitseliit".

По-друге, це комплексні зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів, спрямовані на зміцнення захисту прав громадян при одночасному підвищенні якості розслідування кримінальних проваджень.

По-третє, це законопроект 8457 "Про захист свідків та учасників кримінального провадження". Без його поновлення неможлива реальна й ефективна боротьба з організованою злочинністю і корупцією високопосадовців.

По-четверте, законопроект 3726 "Про приватну детективну діяльність", який, на моє переконання, потрібен нашій країні.

По-п'яте, це законопроект 2651 "Про кримінальну відповідальність за підкуп учасників масових акцій".

Я прийняв рішення не висувати свою кандидатуру для участі в дострокових виборах до Верховної Ради.

У майбутньому парламенті у мене буде можливо не менше, а навіть більше однодумців, яким я готовий передавати мій досвід і знання, отримані за роки роботи у Верховній Раді.

Я не йду з української політики.

Я продовжу свою роботу зі зміцнення української держави, і надалі зосереджуся на проектах у сфері національної безпеки, оборони, реформи правоохоронної та судової системи аналітичного центру "Український інститут майбутнього", одним із засновників якого я є.

Це буде інтелектуальна, часто невидима неозброєним оком, боротьба з російською агресією, ворожою пропагандою і загрозою реваншу.

На сьогодні всі ці чинники є найбільшими ризиками для нашої державності і безпечного майбутнього наших дітей.

Упевнений, що Україну і український народ попереду чекає блискуче майбутнє.

Наша країна відновить територіальну цілісність і буде безпечною, багатою, процвітаючою державою - регіональним європейським лідером.

".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики