Цензор.НЕТ

20.06.19 18:34

Глава Конституційного Суду Шаптала заперечує таємні зустрічі із Зеленським і звинувачує Ляшка в тиску

У Конституційному Суді відреагували на заяву лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка про те, що глава КС Наталія Шаптала нібито двічі таємно зустрічалася з президентом Володимиром Зеленським.

Глава Конституційного Суду Шаптала заперечує таємні зустрічі із Зеленським і звинувачує Ляшка в тиску

Відповідну заяву глави КС Наталії Шаптали опубліковано на сайті відомства, інформує Цензор.НЕТ.

"Вважаю за необхідне спростувати твердження Ляшка О.В. щодо відвідування мною особисто Адміністрації Президента України та моїх зустрічей з Президентом України Володимиром Зеленським", - сказано в заяві.

За словами Шаптали, вона зустрічалася з Володимиром Зеленським двічі: перший раз - 20 травня під час інавгурації президента і другий - 11 червня, коли глава держави був присутній на засіданні КС.

"Таким чином, заява народного депутата України Ляшка О.В. має маніпулятивний характер, не відповідає дійсності, спрямована на формування у суспільстві упередженої думки про Конституційний Суд України, зокрема в контексті розгляду ним справи щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів"", - утверждает Шаптала.

"Такі заяви політиків сприймаються як тиск на голову Конституційного Суду України та Конституційний Суд України в цілому", - підсумувала глава КС.

Раніше Олег Ляшко заявив в ефірі одного з телеканалів, що голову КС Шапталу двічі останнім часом викликали в Адміністрацію президента Зеленського. За його словами, це свідчить про тиск на суддів КС з боку глави держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики