Цензор.НЕТ

21.06.19 09:07

Розвідувальні органи країн-членів НАТО активізують співпрацю з військовою розвідкою України, - ГУР

Розвідувальні структури країн-членів НАТО активізують співпрацю з військовою розвідкою України. Нарощування взаємодії ухвалено під час офіційного візиту начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України в країни Балтії.

Розвідувальні органи країн-членів НАТО активізують співпрацю з військовою розвідкою України, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба ГУР Міноборони.

Під час переговорів з керівниками розвідувальних структур країн – членів Північноатлантичного альянсу генерал-полковник Василь Бурба оприлюднив чергові докази військової активізації Росії на окупованих територіях України та поблизу кордонів країн Європи.

"З метою своєчасного виявлення ознак підготовки Росії до розширення збройної агресії проти нашої держави та можливих військових дій РФ у регіонах Чорного та Балтійського морів керівники воєнних розвідок Північноатлантичного альянсу та України домовилися про значне збільшення обсягів обміну розвідувальною інформацією. Наразі вже здійснюється підготовка спільних розвідувальних оцінок щодо дій країни-агресора представниками ГУР МО України та НАТО. Підписано Меморандум про взаєморозуміння у сфері розвідувальної діяльності", - йдеться в повідомленні.

За результатами зустрічей генерал-полковника Василя Бурби з начальниками воєнних розвідок Литви, Латвії та Естонії налагоджено обмін досвідом протидії російській агресії за ключовими напрямами розвідувальної діяльності, зокрема в галузі кібернетичної розвідки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики