Цензор.НЕТ

21.06.19 09:47

У перемозі акції проти Портнова у Порошенка побачили сигнал, що "реванш проросійських сил не пройде"

Партія "Європейська Солідарність" вітає студентів та викладачів Київського національного університету імені Т.Шевченка, а також усіх небайдужих громадян, які приєдналися до акції протесту і спільно домоглися скасування наказу ректора КНУ про призначення соратника Януковича Андрія Портнова професором кафедри конституційного права юридичного факультету.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба партії.

"Ця перемога є позитивним сигналом того, що реванш проросійських сил не пройде. "Європейська Солідарність" готова дати рішучу відсіч будь-яким спробам представників "п’ятої колони" Путіна-Януковича, які розраховують на реалізацію сценаріїв Кремля в Україні", - йдеться в повідомленні.

У перемозі акції проти Портнова у Порошенка побачили сигнал, що реванш проросійських сил не пройде 01

"Ми підтримуємо активну громадянську позицію студентської молоді, яка виявила небайдужість до політики, закликаємо усі проєвропейські сили і відповідальних громадян згуртуватися навколо європейського майбутнього нашої держави і послідовно чинитимемо спротив реваншу проросійських сил", - заявили в партії.

Раніше стало відомо про те, що ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський взяв на роботу ексзаступника глави Адміністрації Президента Януковича Андрія Портнова на посаду професора кафедри конституційного права юридичного факультету.

Студенти пообіцяли відреагувати на це.

Увечері 20 червня під стінами центрального корпусу КНУ відбулася акція.

Після чого студенти зайшли в приміщення і залишилися чекати ректора.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики