Цензор.НЕТ

21.06.19 17:33

Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували міжрегіональну схему незаконного обігу контрафактних тютюнових виробів і вилучили велику партію сигарет

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн 01

В рамках проведення операцій "Акциз", "Рубіж", "Бастіон" і розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204, ч.2 ст.204, ч.1 ст.199 КК України встановлена група осіб, які організували і забезпечували функціонування схеми незаконного обігу підроблених сигарет іноземного та вітчизняного виробництва.

Зокрема, фігуранти купували, зберігали, перевозили з метою збуту та реалізовували незаконно виготовлені сигарети виробництва Республіки Білорусь, Молдови, Російської Федерації без марок акцизного податку та тютюнові вироби вітчизняного виробництва з підробленими марками акцизного податку на території Сумської, Полтавської, Київської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн 02
Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн 03
Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн 04
Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн 05

При цьому контрафактні цигарки іноземного виробництва ввозилися в Україну незаконно, поза митним контролем. Також незаконно ввозили сигарети і з тимчасово окупованих територій.

Надалі товар реалізовували посередникам через інтернет, які поставляли його на ринки зазначених областей, де продавали кінцевим споживачам.

Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн 06
Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн 07
Податківці ліквідували міжрегіональну схему обігу контрафактних тютюнових виробів, вилучено сигарет на 3,9 млн грн 08

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в домоволодіннях, складських приміщеннях, на земельній ділянці і в автомобілі, які використовувалися в незаконній діяльності, вилучено та передано на відповідальне зберігання 104 тис. 620 пачок контрафактних тютюнових виробів іноземного та вітчизняного виробництва без марок акцизного податку та з підробленими марками акцизного податку загальною орієнтовною вартістю майже 3,9 млн грн, а також 510 літрів спирту на 137,7 тис. грн і 70 пляшок лікеро-горілчаних виробів (горілка, коньяк).

Всього вилучено підакцизних товарів загальною орієнтовною вартістю понад 4 млн грн.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики