Цензор.НЕТ

21.06.19 17:38

Кандидати в нардепи від "Слуги народу" в мажоритарних округах. ПЕРЕЛІК (оновлено)

Партія "Слуга народу" представляє своїх мажоритарників по всій Україні. Їхні імена поступово публікують на сторінці політсили в фейсбуці.

Кандидати в нардепи від "Слуги народу" в мажоритарних округах. ПЕРЕЛІК (оновлено)

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Станом на 22:00 названо мажоритарників у 23 областях і м. Києві.

Вінницька область:

№ 11 - Пашковський Максим Ігорович

№ 12 - Драбівський Анатолій Григорович

№ 13 - Максименко Юрій Володимирович

№ 14 - Борзова Ірина Наумівна

№ 15 - Пращук Віталій Юрійович

№ 16 - Томляк Таїсія Сергіївна

№ 17 - Коваль Олександр Леонідович

№ 18 - Довгань Павло Олегович

Волинська область:

№19 - Мисковець Назар Сергійович

№20 - Рубльов В'ячеслав Володимирович

№21 - Лев Андрій Миколайович

№22 - Писачук Сергій Васильович

№23 - Приймачук Максим Петрович

Дніпропетровська область:

№24 - Кисилевський Дмитро Давидович

№25 - Бужанський Максим Аркадійович

№26 - Нестеренко Кирило Олександрович

№27 - Медяник В'ячеслав Анатолійович

№28 - Мисягін Юрій Михайлович

№29 - Демченко Сергій Олексійович

№30 - Лічман Ганна Василівна

№31 - Захарченко Володимир Васильович

№32 - Криворучкіна Олена Володимирівна

№33 - Корявченков Юрій Валерійович

№34 - Чорний Дмитро Сергійович

№35 - Герман Денис Вадимович

№36 - Каптєлов Роман Володимирович

№37 - Фартушний Ігор Іванович

№38 - Бородін Владислав Валерійович

№39 - Северин Сергій Сергійович

№40 - Трухін Олександр Миколайович

Донецька область:

№45 - Кюрджієв Георгія Тимофійович

№46 - Вощанов Родіон Ігорович

№47 - Патлачук Василь Никифорович

№48 - Василі Євген Ігорович

№49 - Сивохо Сергій Анатолійович

№50 - Романцова Тетяна Володимирівна

№51 - Радченко Дмитро Андрійович

№52 - Губа Сергій Васильович

№57 - Салгалов В'ячеслав Сергійович

№58 - Романюк Віктор Валерійович

№59 - Цибань Наталія Володимирівна

№60 - Безуглий Олександр Миколайович

Житомирська область:

№ 62 - Герасименко Ігор Леонідович

№ 63 - Кіцак Богдан Вікторович

№ 64 - Сигачов В'ячеслав Валерійович

№ 65 - Костюк Дмитро Сергійович

№ 66 - Грищенко Тетяна Миколаївна

№ 67 - Кузьміних Сергій Володимирович

Закарпатська область:

№68 - Пекар Олександр Вікторович

№69 - Токар Едгар Володимирович

№70 - Лаба Михайло Михайлович

№71 - Грабар Сергій Володимирович

№72 - Носа Вадим Іванович

№73 - Маргітич Іван Володимирович

Запорізька область:

№ 74 - Касай Геннадій Олександрович

№ 75 - Соха Роман Васильович

№ 76 - Шевченко Євген Володимирович

№ 77 - Штепа Сергій Сергійович

№ 78 - Боговін Віталій Вікторович

№ 79 - Яцик Юлія Григорівна

№ 80 - Гладкий Дмитро Вікторович

№ 81 - Мельник Павло Вікторович

№ 82 - Нікітіна Марина Вікторівна

Івано-Франківська область:

№83 - Сторожук Андрій Леонідович

№84 - Фріс Ігор Павлович

№85 - Прощук Едуард Петрович

№86 - Матусевич Олександр Борисович

№87 - Андрійович Зіновій Мирославович

№88 - Шевченко Андрій Леонідович

№89 - Тимофійчук Володимир Ярославович

Київська область:

№ 90 - Нестерчук Юрій Вікторович

№ 91 - Дунда Олег Андрійович

№ 92 - Колюх Валерій Вікторович

№ 93 - Скороход Анна Костянтинівна

№ 94 - Дубинський Олександр Анатолійович

№ 95 - Горобець Олександр Сергійович

№ 96 - Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна

№ 97 - Галушко Микола Леонідович

№ 98 - Бунін Сергій Валерійович

Кіровоградська область:

№ 99 - Дануца Олександр Анатолійович

№ 100 - Мурд Ігор Юрійович

№ 101 - Кузбіт Юрій Михайлович

№ 102 - Петрощук Артем Васильович

№ 103 - Воронько Олег Євгенович

Луганська область

№105 - Кобзар Сергій Олегович

№106 - Кузнецов Олексій Олександрович

№107 - Сорокін Олександр Олексійович

№112 - Місінкевич Ярослав Петрович

№113 - Сліпець Віта Володимирівна

№114 - Мойсеєв Максим Сергійович

Львівська область:

№ 115 - Шубка Катерина Павлівна

№ 116 - Мельник Ростислав Леонідович

№ 117 - Фединяк Роман Анатолійович

№ 118 - Федецький Артем Андрійович

№ 119 - Кавецький Орест Юрійович

№ 120 - Голяк Леся Володимирівна

№ 121 - Саламаха Орест Ігорович

№ 122 - Шумський Андрій Миколайович

№ 123 - Квасецька Наталія Василівна

№ 124 - Камельчук Юрій Олександрович

№ 125 - Яворський Микола Миколайович

№ 126 - Наконечний Володимир Михайлович

Миколаївська область:

№ 127 - Пасічний Олександр Станіславович

№ 128 - Гайду Олександр Васильович

№ 129 - Копитін Ігор Володимирович

№ 130 - Негулевський Ігор Петрович

№ 131 - Черноморов Артем Олегович

№ 132 - Дирдін Максим Євгенович

Одеська область:

№133 - Дмитрук Артем Геннадійович

№134 - Колєв Олег Вікторович

№135 - Леонов Олексій Олександрович

№136 - Горенюк Олександр Олександрович

№137 - Муконін Олександр Вікторович

№138 - Чернявський Степан Миколайович

№139 - Васильківський Ігор Ігорович

№140 - Колебошин Сергій Валерійович

№141 - Ткаченко Олександр Миколайович

№142 - Плохой Руслан Ігорович

№143 - Куртєв Віктор Владиславович

Полтавська область:

№144 - Нальотов Дмитро Олександрович

№145 - Боблях Андрій Ростиславович

№146 - Урін Фелікс Олександрович

№147 - Дудник Сергій Сергійович

№148 - Ляшенко Анастасія Олексіївна

№149 - Касай Костянтин Іванович

№150 - Мовчан Олексій Васильович

№151 - Березін Максим Юрійович

Рівненська область:

№152 - Ковальчук Олександр Володимирович

№153 - Іванісов Роман Валерійович

№154 - Аліксійчук Олександр Васильович

№155 - Рашовський Володимир Володимирович

№156 - Литвиненко Сергій Анатолійович

Сумська область:

№157 - Рябуха Тетяна Василівна

№158 - Васильєв Ігор Сергійович

№159 - Шевченко Дмитро Станіславович

№160 - Сахнюк Тетяна Володимирівна

№161 - Гузенко Максим Васильович

№162 - Задорожний Микола Миколайович

Тернопільська область:

№163 - Богданець Андрій Володимирович

№164 - Василів Ігор Володимирович

№165 - Кисилевич Володимир Володимирович

№166 - Сопель Ігор Михайлович

№167 - Гевко Володимир Леонідович

Харківська область:

№168 - Мезенцева Марія Сергіївна

№169 - Куницький Олександр Олегович

№170 - Одарченко Андрій Миколайович

№171 - Кінзбурська Вікторія Олександрівна

№172 - Здебський Юрій Вікторович

№173 - Бакумов Олександр Сергійович

№174 - Алексейчук Вікторія Іванівна

№175 - Пивоваров Євген Павлович

№176 - Счисльонок Олександр Васильович

№177 - Любота Дмитро Валерійович

№178 - Літвінов Олександр Миколайович

№179 - Кучер Олексій Володимирович

№180 - Красов Олексій Ігорович

№181 - Микиша Дмитро Сергійович

Херсонська область:

№182 - Павлиш Павло Васильович

№183 - Вагнєр Вікторія Олександрівна

№184 - Реплієвський Данило Едуардович

№185 - Іванов Володимир Ілліч

№186 - Ковальов Олексій Іванович

Хмельницька область:

№187 - Стефанчук Микола Олексійович

№188 - Бочкарьова Оксана Валеріївна

№189 - Копанчук Олена Євгенівна

№190 - Жмеренецький Олексій Сергійович

№191 - Потапова Марина Валеріївна

№192 - Гуменюк Василь Васильович

№193 - Марчук Ігор Петрович

Чернівецька область:

№ 201 - Лис Олена Георгіївна

№ 202 - Заремський Максим Валентинович

№ 203 - Мазурашу Георгій Георгійович

№ 204 - Божик Валерій Іванович

Чернігівська область:

№ 205 - Семінський Олег Валерійович

№ 206 - Поляков Антон Едуардович

№ 207 - Зуєв Максим Сергійович

№ 208 - Панченко Антон Олександрович

№ 209 - Зуб Валерій Олексійович

№ 210 - Пахомов Дмитро Анатолійович

м. Київ:

№211 - Юрченко Олександр Миколайович

№212 - Перебийніс Максим Вікторович

№213 - Дубнов Артем Васильович

№214 - Швець Сергій Федорович

№215 - Яременко Богдан Васильович

№216 - Забуранна Леся Валентинівна

№217 - Безугла Мар'яна Володимирівна

№218 - Гурін Дмитро Олександрович

№219 - Тищенко Микола Миколайович

№220 - Бондар Анна В'ячеславівна

№221 - Пуртова Анна Анатоліївна

№222 - Грищук Роман Павлович

№223 - Буймістер Людмила Анатоліївна

Новина оновлюється.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики