Цензор.НЕТ

21.06.19 20:42

Партія Порошенка провела на Майдані "акцію солідарності з народом Грузії"

"Європейська Солідарність" провела акцію на підтримку народу Грузії на Майдані Незалежності

"Події, що відбуваються в Грузії, - це чергова спроба Кремля застосувати свої "гібридні" технології на території суверенної держави. Ще кілька днів тому ми спостерігали подібні спроби в Республіці Молдова, - наголошується в прес-релізі партії, передає Цензор.НЕТ.

Партія "Європейська Солідарність" рішуче засуджує спроби Москви дестабілізувати ситуацію на всьому пострадянському просторі.

Партія також висловлює свою солідарність і підтримку грузинському народу, який виступає проти чергової російської провокації.

Як відомо, в 2008 році російські війська окупували п'яту частину грузинської території. У 2014 році за подібним сценарієм московські окупанти анексували український Крим й отримали контроль над частиною Донбасу.

За словами учасників акції, "сьогодні всередині і Грузії, і України Кремль робить ставку на "п'яту колону" і колабораціоністів, провокуючи міжцерковні і цивільні протистояння".

"З огляду на те, що до Верховної Ради йде велика колона проросійських сил, а нова влада приведе в парламент політиків без досвіду державного управління, Кремль прагне в максимально стислі терміни розхитати ситуацію в Україні", підкреслюється у зверненні.

Учасники акції заявляють, що "Європейська Солідарність" - єдина партія, яка здатна не допустити реваншу проросійських сил не тільки в майбутній Верховній Раді, а й в Україні.

Партія Порошенка провела на Майдані акцію солідарності з народом Грузії 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики