Цензор.НЕТ

22.06.19 18:23

Росія заборонила польоти грузинських авіакомпаній

Грузинські авіакомпанії не зможуть літати на територію Росії з 8 липня. Причиною припинення польотів називають заборгованість.

Росія заборонила польоти грузинських авіакомпаній

Відповідне повідомлення опубліковано на сайті Міністерства транспорту РФ, інформує Цензор.НЕТ.

"Причина припинення польотів - необхідність забезпечення достатнього рівня авіаційної безпеки, а також наявність простроченої заборгованості за аеронавігаційну діяльність перед ФДУП "Держкорпорація з ОрПР", - сказано в повідомленні.

"Наразі загальний розмір заборгованості грузинської сторони (без урахування накопиченої пені) становить 792 543,19 дол. США та 592 251,95 руб. Грузинська сторона визнала заборгованість ще в 2008 році, але відтоді так і не погасила її", - уточнили в Мінтрансі РФ.

Російська влада обіцяє відновити авіасполучення після погашення заборгованості та проведення аудиту програм безпеки грузинських авіаперевізників.

Напередодні президент Росії Володимир Путін заборонив російським авіакомпаніям літати в Грузію і доручив повернути додому росіян, які перебувають у цій країні.

Наразі в Грузії тривають антиросійські протести. Вони спалахнули після того, як російський депутат Сергій Гаврилов сів у крісло голови парламенту Грузії під час сесії Міжпарламентської Асамблеї Православ'я.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики