Цензор.НЕТ

24.06.19 16:11

Глава ДБР Труба домовився співпрацювати з юракадемією ексрегіонала Ківалова. ВІДЕО+ФОТО

Державне бюро розслідувань і Одеська юридична академія, ректором якої є ексрегіонал Сергій Ківалов, підписали угоду про співпрацю.

Глава ДБР Труба домовився співпрацювати з юракадемією ексрегіонала Ківалова. ВІДЕО+ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу вишу.

Відео телеканалу Репортер

Договір передбачає можливість залучення фахівців університету до роботи над проектами нормативно-правових актів. Крім того, він передбачає проходження практик здобувачами вищої освіти університету в бюро і його територіальних органах.

"Сьогодні - історична подія. Ми підписали договір між Національним університетом "Одеська юридична академія" та Державним бюро розслідувань. Сьогодні ми є єдиним вузом в Україні, який має свого роду державне замовлення на підготовку фахівців необхідного рівня", - сказав президент вишу Сергій Ківалов.

Для керівника ДБР Романа Труби провели екскурсію знаковими місцями університету. Це - наукова бібліотека, Музей рідкісної книги, стрілецький тир та Музей зброї. Труба заявив, що університету такого рівня, як Одеська юридична академія, в Україні не існує.

Нагадаємо, що народний депутат, член "Опозиційного блоку" Сергій Ківалов йде на позачергові парламентські вибори. Одним із його "перших і головних кроків", за його ж словами, стане ухвалення нового законопроекту "Про російську мову і мови національних меншин". Крім цього, Ківалов "з метою захисту УПЦ МП" разом із Митрополитом Агафангелом підписали меморандум про створення Центру юридичного захисту УПЦ МП.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики