Цензор.НЕТ

25.06.19 00:14

"Вперше українська делегація не має дипломатичної підтримки з боку глави держави", - Ар'єв про ситуацію в ПАРЄ

Представники української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи просили Володимира Зеленського застосувати дипломатичні важелі для того, щоб не допустити повернення РФ у ПАРЄ. Але в Офісі Президента таке звернення проігнорували.

"Вперше українська делегація не має дипломатичної підтримки з боку глави держави", - Ар'єв про ситуацію в ПАРЄ

Про це заявив народний депутат України, глава Постійної делегації України в Парламентській Асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу партії "Європейська Солідарність".

"На моє прохання провести таку зустріч з президентом Зеленським, щоб скоординувати дії, щоб заручитися підтримкою нової влади, ми отримали мовчання. Це вперше, коли за багато років українська делегація не має дипломатичної підтримки з боку глави держави", – наголосив Володимир Ар’єв.

"Раніше ПАРЄ була одним із важливих міжнародних майданчиків у боротьбі України проти Росії. В резолюції ПАРЄ від 2014 року чітко зазначено, що позбавлення права голосу РФ і виведення її парламентарів з керівних посад Асамблеї пов’язане передусім з анексією Криму і збройною окупацією української території", – нагадав народний депутат.

"І коли сьогодні звучать заяви від європейських політиків про те, що делегацію РФ потрібно повертати до ПАРЄ тільки через те, що росіяни позбавлені можливості захищати свої громадянські права в європейських судах, то, з огляду на триваючу агресію Росії проти України, це виглядає як політика подвійних стандартів. А щодо українських громадян, які продовжують потерпати від окупації, взагалі – цинічним блюзнірством", – нагадав народний депутат.

"На жаль, після приходу популістів і радикалів у Європі, а також через наполягання керівництва Німеччини та Франції для росіян у ПАРЄ складається сприятлива ситуація. Тому сьогодні наша делегація опинилися у вкрай складній ситуації, фактично сам-на-сам із ворогом", – наголосив Володимир Ар’єв.

Для того, "щоб Російська Федерація залишилася за дверима Парламентської Асамблеї, потрібний не тільки чіткий сигнал з Києва, але й повна мобілізація усіх дипломатичних каналів для протидії повернення Росії до ПАРЄ", – зазначив Ар’єв.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики