Цензор.НЕТ

24.06.19 20:57

У Сумах збирають підписи за відставку заступника мера Галицького, який побажав учасникам маршу рівності опинитися в концтаборі

На сайті Сумської міськради розміщена петиція з вимогою відправити у відставку заступника мера Сум Максима Галицького. Він опублікував у Facebook архівне фото в'язнів концтабору, написавши, що такий вигляд скоро матимуть всі ЛГБТ-прайди.

У Сумах збирають підписи за відставку заступника мера Галицького, який побажав учасникам маршу рівності опинитися в концтаборі

Станом на вечір понеділка 24 червня петиція набрала 100 з необхідних 250 голосів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт міськради Сум.

Автор петиції - мешканка Сум Ольга Панфілова. Вона вимагає, щоб Галицький був звільнений, а також публічно вибачився.

"Якщо ми проковтнемо це, то завтра Максим Галицький вже буде не мріяти про повернення концтаборів, а їх будуватиме. За свої слова треба відповідати", - вважає автор петиції.

Нагадаємо, заступник міського голови Сум Максим Галицький опублікував фотографію в'язнів нацистського концтабору з підписом "ЛГБТ-прайд здорової людини. Вірю - не за горами час, коли т.зв. прайди виглядатимуть саме так".

Незабаром ця публікація зникла зі сторінки Галицького.

Прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган заявила, що проти Галицького відкрито кримінальне провадження за розпалювання ненависті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики