Цензор.НЕТ

24.06.19 23:23

ТСК з розслідування вбивства Гандзюк хоче заслухати в Раді керівників ГПУ, СБУ і Нацполіції

Члени Тимчасової слідчої комісії з розслідування нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів зареєстрували проект постанови про звіт ТСК.

ТСК з розслідування вбивства Гандзюк хоче заслухати в Раді керівників ГПУ, СБУ і Нацполіції

З документом можна ознайомитися на сайті Верховної Ради, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається в пояснювальній записці до відповідного проекту постанови №10397, звіт містить висновки ТСК за результатами проведеного розслідування.

Проект постанови передбачає, що парламент заслухає звіт ТСК і направить його Президенту, Голові Верховної Ради, Прем'єр-міністру, ГПУ, СБУ, МВС і Нацполіції. Силові відомства мають упродовж 2 тижнів розглянути матеріали ТСК і проінформувати Верховну Раду про результати цього розгляду.

"Разом із тим Комісія вважає за необхідне заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України генерального прокурора України, керівництво Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України з питань розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів", - йдеться в пояснювальній записці.

Члени ТСК очікують, що ухвалення проекту постанови дасть змогу Верховній Раді розглянути звіт Тимчасової слідчої комісії і прийняти відповідні рішення щодо викладених у ньому висновків і пропозицій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики