Цензор.НЕТ

26.06.19 08:34

Уряд Грузії, привізши делегацію з Росії, отримав те, що заслужив, - Кікабідзе

Артист Вахтанг Кікабідзе вважає, що уряд Грузії, привізши делегацію з Росії і посадивши в крісло спікера грузинського парламенту депутата Держдуми, "отримав те, що заслужив".

Уряд Грузії, привізши делегацію з Росії, отримав те, що заслужив, - Кікабідзе

Крім того, коментуючи заборону авіасполучення між Росією і Грузією, Кікабідзе сказав, що грузинський народ не має через гроші відмовлятися від моралі і патріотизму, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Эхо Москвы.

Вахтанг Кікабідзе після війни 2008 року не приїжджає в Росію.

Нагадаємо, масштабні протестні акції в Тбілісі спричинені візитом до Грузії російської делегації на чолі з депутатом Держдуми РФ, членом партії КПРФ Сергієм Гавриловим, який публічно підтримує незалежність грузинських регіонів Абхазії і Південної Осетії.

Делегація приїхала на 26-ту генеральну сесію Міжпарламентської асамблеї православ'я (МАП), перше засідання якої було в стінах парламенту. Гаврилов, який є президентом МАП, 20 червня відкрив засідання, сидячи в кріслі спікера парламенту Грузії, і звернувся до учасників-делегатів з 25 країн, російською мовою. Це викликало протест як найбільших опозиційних партій Грузії, так і тисяч громадян, які підтримують прозахідний курс країни.

Після першої акції, що завершилася затриманням 305 демонстрантів і госпіталізацією понад 200 осіб, які постраждали під час розгону, влада погодилася виконати одну з вимог протестувальників. Вдень 21 червня "Грузинська мрія" оголосила про відставку голови парламенту Іраклія Кобахідзе. Слідом за ним від депутатського мандата відмовився представник "Грузинської мрії" Закарія Куцнашвілі, який відповідав за організацію сесії Генасамблеї МАП.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Росія - окупант", - у Грузії тривають протести. ФОТОрепортаж

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики