Цензор.НЕТ

27.06.19 15:26

"До влади в Україні приходять дальтоніки", - Ірина Геращенко про заяву Разумкова щодо ПАРЄ

Перша віцеспікерка ВР, нардеп і член української делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко вважає, що голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков плутає чорне з білим, критикуючи українську делегацію в Асамблеї.

"До влади в Україні приходять дальтоніки", - Ірина Геращенко про заяву Разумкова щодо ПАРЄ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Разумков розкритикував українську делегацію в ПАРЄ. Саме УКРАЇНСЬКУ делегацію, й ані слова не сказав про російську чи про європейські, які повернули до зали підсанкційних злочинців. Кажуть, він буде спікером в майбутньому скликанні ВР. Зверніть увагу - ВР, не Держдуми....", - написала вона.

Разом з тим Геращенко зазначила, що пишається українською делегацією і хоробрими колегами з Грузії, Естонії, Литви, Латвії, Польщі та одним сміливим і чесним словаком.

"Здається, що до влади в Україні приходять дальтоніки, які не розрізняють кольори, плутають чорне і біле, які не вміють помічати очевидне і вміти подякувати тим, хто дійсно служив Україні", - підкреслила перша віцеспікерка ВР.

Також Геращенко додала, що протягом декількох днів українська делегація отримала тисячі смс, листів, слів підтримки від простих українців: "ДЯкуємо вам, дорогі. Ви дійсно розумні і мудрі".

Нагадаємо, раніше голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що незважаючи на відновлення повноважень РФ у ПАРЄ, він вважає неконструктивним і недоцільним вихід української делегації з її складу.

До влади в Україні приходять дальтоніки, - Ірина Геращенко про заяву Разумкова щодо ПАРЄ 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики