Цензор.НЕТ

28.06.19 14:35

Сенат в липні почне публікацію доповіді про розслідування втручання РФ у вибори США

Доповідь Сенату про ймовірне втручання Росії у вибори 2016 року з п'яти частин буде випущено поетапно, починаючи з липня

Сенат в липні почне публікацію доповіді про розслідування втручання РФ у вибори США

Про це виданню Politico повідомив голова комітету з розвідки Сенату Річард Берр, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Це розпочнеться відразу після того, як ми повернемося з 4 липня (День незалежності США - ІФ)", - сказав Берр.

Він зазначив, що дворічну роботу над розслідуванням завершено. Першу частину доповіді буде присвячено безпеці виборів.

За цим підуть додаткові частини про дії адміністрації президента США Барака Обами щодо втручання Росії, роль соціальних мереж, колишні висновки комітету з цього питання й остаточна оцінка основних питань, пов'язаних із кампанією Дональда Трампа, і її ймовірну участь у змові з Росією.

Говорячи про терміни публікації останньої частини доповіді, Берр заявив: "Я припускаю, що це буде середина - кінець вересня". "Я просто не знаю, скільки часу піде на розсекречення", - додав він.

Берр і його демократичний колега, сенатор Марк Ворнер, уже понад два роки працюють над дослідженням можливого втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році.

Нагадаємо, 18 квітня в США опублікували доповідь спецпрокурора Мюллера про ймовірне втручання Росії в американські вибори. Офіційне слідство спеціального прокурора Департаменту юстиції США Роберта Мюллера встановило, що Російська Федерація втрутилася в президентські вибори в цій країні в 2016 році, але члени виборчого штабу Дональда Трампа не вступали в змову з російським урядом. Зокрема, зазначається, що "російський уряд в 2016 році втрутився в президентські вибори широкомасштабним і систематичним чином".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики