Цензор.НЕТ

04.07.19 07:45

Путін назвав низку умов для "конструктивного діалогу" із Зеленським

Діалог Москви і Києва, а також покращення відносин Росії та України, можливі, якщо президент України Володимир Зеленський виконає свої передвиборчі обіцянки й почне говорити зі своїми співвітчизниками на Донбасі.

Путін назвав низку умов для "конструктивного діалогу" із Зеленським

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це президент РФ Володимир Путін заявив в опублікованому в четвер напередодні його візиту до Італії інтерв'ю газеті Corriere della Sera.

"[Конструктивний діалог із Києвом] можливий, якщо Зеленський почне виконувати свої передвиборчі обіцянки, зокрема розпочне прямі контакти зі своїми співгромадянами на Донбасі, припинить називати їх сепаратистами. Якщо українська влада виконуватиме Мінські угоди, а не ігноруватиме їх", - сказав Путін.

Президент РФ додав, що "громадяни України чекають від Зеленського і його команди не декларацій, а реальних дій, швидких змін на краще".

Путін зазначив, що новій українській владі доведеться вирішувати проблеми, що залишилися від колишнього керівництва країни.

"Насильницька українізація, заборони на використання рідної для мільйонів громадян України російської мови, включно з викладанням нею у вишах і школах, розгул неонацизму, громадянський конфлікт на південному сході країни, спроби колишньої влади зруйнувати крихкий міжконфесійний мир - це лише мала частина непривабливого "багажу", з яким доведеться розбиратися новому президенту", - вважає він.

"І, звичайно, київська влада мусить нарешті зрозуміти, що загальним інтересам відповідає не конфронтація між Росією і Україною, а розвиток прагматичного співробітництва на основі довіри і взаєморозуміння. Ми до цього готові", - заявив Путін.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики