Цензор.НЕТ

05.07.19 23:57

СБУ викрила корупційну схему за участю віцепрем'єра на батьківщині Гройсмана. ФОТО (оновлено). ФОТО

Співробітники СБУ виявили та задокументували механізм привласнення коштів державного та місцевих бюджетів чиновниками комунальних підприємств Вінницької області, організований одним із віцепрем'єр-міністрів України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Під час досудового слідства, розпочатого за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, оперативники спецслужби встановили, що чиновник Кабміну лобіював призначення на посади керівників комунальних підприємств довірених осіб. Вони, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою з приватними підприємцями, які також підконтрольні віцепрем'єр-міністру, привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах під час виконання ремонтно-будівельних робіт на території області. Зловмисники вносили до актів виконаних робіт недостовірні дані про вартість робіт і послуг, цін на матеріали і заробітну плату працівників, фіктивно оформлені на підприємствах.

Співробітники СБУ провели низку обшуків в офісних приміщеннях комунальних підприємств і комерційних структур, задіяних у протиправній схемі, розташованих у Вінниці, Києві та Полтаві. Під час обшуків правоохоронці виявили документацію і комп'ютерну техніку з матеріалами, які підтверджують факти оформлення фіктивних накладних на придбані матеріали через комерційні структури, завищення кількості робочих, які нібито працювали на об'єктах реконструкції у Вінниці, використання техніки і працівників комунальних підприємств без укладення відповідних договорів.

СБУ викрила корупційну схему за участю віцепремєра на батьківщині Гройсмана. ФОТО (оновлено) 01
СБУ викрила корупційну схему за участю віцепремєра на батьківщині Гройсмана. ФОТО (оновлено) 02

СБУ не називає прізвище віцепрем'єра. Але варто зазначити, що родом із Вінниці в уряді тільки один віцепрем'єр Володимир Кістіон. Він є одним з найближчих соратників прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

На дострокових виборах в Раду Кістіон балотується в 11 окрузі у Вінниці як самовисуванець

Триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до створення і реалізації протиправного механізму.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики