Цензор.НЕТ

06.07.19 17:02

"Старі кадри СБУ виконують політичне замовлення щодо мене!" - віцепрем'єр Кістіон

Віцепрем'єр-міністр України Володимир Кістіон заявив, що не є тим віцепрем'єром, про якого йдеться в розслідуванні СБУ щодо механізму привласнення коштів державного та місцевих бюджетів чиновниками комунальних підприємств Вінницької області.

"Старі кадри СБУ виконують політичне замовлення щодо мене!" - віцепрем'єр Кістіон

Про це чиновник написав у себе у фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Учора в ЗМІ з'явилася інформація про звинувачення одного з віцепрем'єрів у розкраданні державних коштів. Журналісти окремих видань згадують моє прізвище, тому змушений реагувати. Це не що інше, на мою думку, як політичне замовлення, до якого залучено ще призначені колишнім президентом Петром Порошенком кадри Служби безпеки України. Бо жодних проваджень щодо мене не проводилося", - написав Кістіон.

На думку віцепрем'єра, ці дії пов`язані з планами усунути його з передвиборчого поля. Замовний характер, пише він, підтверджується тим, що в соціальних мережах новина про цю подію поширюється під грифом "реклама".

"З огляду на це, звертаюся до керівництва СБУ з проханням провести службове розслідування цієї ситуації і зробити необхідні кадрові висновки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на дострокових виборах у Раду Кістіон балотується в 11 окрузі у Вінниці як самовисуванець.

Старі кадри СБУ виконують політичне замовлення щодо мене! - віцепремєр Кістіон 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики