Цензор.НЕТ

09.07.19 11:41

Делегація Франції на чолі з послом Дюмон відвідала район проведення ООС. ФОТО

Делегація Франції на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон відвідала район проведення операції Об'єднаних сил в Донецькій і Луганській областях і поспілкувалася з місцевим населенням на лінії розмежування.

Делегація Франції на чолі з послом Дюмон відвідала район проведення ООС. ФОТО

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони, інформує Цензор.НЕТ.

"Французька делегація відвідала з робочим візитом район проведення ООС. Сторони обговорили реальний стан цивільно-військового співробітництва в районі проведення операції Об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, начальник відділу цивільно-військового співробітництва Об'єднаного командного пункту Об'єднаних Сил полковник Сергій Карпов звернув увагу іноземних гостей на виконання специфічних завдань, які щодня виконують військовослужбовці груп цивільно-військового співробітництва.

Також делегація відвідала КПВВ "Гнутове", де прикордонники Донецького загону зі складу Об'єднаних сил поінформували іноземних гостей про особливості роботи всіх контрольних пунктів в'їзду-виїзду в межах Донецької та Луганської областей, розповіли про порядок перетину лінії розмежування різними категоріями громадян.

У той же час, представники делегації висловили серйозне занепокоєння щодо цивільних осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України.

Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, яка, до слова, не перший раз відвідує район проведення операції Об'єднаних Сил, зазначила, що Франція і надалі підтримуватиме Україну на міжнародній арені, адже це вкрай необхідно для збереження безпеки і відстоювання норм міжнародного права на європейському континенті.

Під час робочого візиту на Приазов'ї представники французької делегації також відвідали населені пункти на лінії розмежування і поспілкувалися з місцевим населенням.

Делегація Франції на чолі з послом Дюмон відвідала район проведення ООС 01
Делегація Франції на чолі з послом Дюмон відвідала район проведення ООС 02
Делегація Франції на чолі з послом Дюмон відвідала район проведення ООС 03
Делегація Франції на чолі з послом Дюмон відвідала район проведення ООС 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики