Цензор.НЕТ

09.07.19 14:22

Верховний Суд дозволив вказувати у трудовому договорі зарплату в іноземній валюті

Верховний Суд у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду, розглянувши справу № 761/21776/16-ц, встановив, що в трудовому договорі сторони можуть визначити розмір заробітної плати в гривні із зазначенням еквівалента суми в іноземній валюті. Це не суперечить статтям 192, 533 ЦК України.

Верховний Суд дозволив вказувати у трудовому договорі зарплату в іноземній валюті

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Юрліга.

У постанові від 26 червня роз`яснено, що закон передбачає обов`язковість здійснення платежів на території України в національній валюті, однак не містить заборони на використання в розрахунках розміру грошових зобов`язань іноземної валюти або інших розрахункових величин.

У розглядуваній справі трудовий договір у первісній редакції (яку компанія визнає) передбачає застосування обмінного курсу євро на день платежу під час визначення розміру заробітної плати, що підлягає сплаті у гривні, у зв`язку з чим заробітна плата заступника директора товариства мала відповідати за розміром еквіваленту 7872 євро 05 євроцентів у гривні на дату виплати.

ВС вважає безпідставними доводи касаційної скарги про те, що виконання положень додаткової угоди спонукає компанію порушувати норми ПК України та зобов`язує сплачувати штрафні санкції, оскільки алгоритм нарахування заробітної плати заступнику директора після укладення додаткової угоди не змінився - протягом усього періоду трудових відносин між сторонами при визначенні розміру заробітної плати, що підлягає сплаті у гривні, підлягав застосуванню обмінний курс євро на день платежу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики