Цензор.НЕТ

09.07.19 16:26

Тіло кримського татарина Яг'яєва, який зник у квітні, з прив'язаною до шиї гирею викинуло на пляж в окупованому Криму. ФОТО

На одному з пляжів окупованого селища Миколаївка Сімферопольського району після шторму море винесло на берег тіло чоловіка з прив'язаною до шиї гирею. З'ясувалося, що це 61-річний кримський татарин Рашид Яг'яєв, який пропав в окупованому Криму у квітні 2019 року.

Про це повідомляють Крим.Реалії, передає Цензор.НЕТ.

"Вчора (8 липня. - Ред.) зробили розтин, зараз з'ясовуються всі деталі події", - заявили окупанти зі Слідкому Росії.

Тіло кримського татарина Ягяєва, який зник у квітні, з привязаною до шиї гирею викинуло на пляж в окупованому Криму 01

За інформацією російського видання "Комсомольская правда", тіло чоловіка прибило до берега.

"Хлопці витягли і накрили покривалом. Обличчя було дуже понівечене, впізнати було абсолютно неможливо. Одягнений він був офіційно - білий верх, чорний низ, ще пайта була зверху тепла, і мокасини", - цитує ЗМІ слова одного з очевидців.

Пізніше стало відомо ім'я загиблого, якого напередодні виявили на пляжі Миколаївки з прив'язаною до шиї гирею. Ним виявився кримський татарин Рашид Яг'яєв. Про це повідомив його брат Якуб Яг'яєв.

"Це він, так. Я сам дивився. Брат я його рідний. Але ми сьогодні поховали його вже. Каже слідство, що в легенях води, нема, начебто. Але у мене паперу немає на руках. Тобто, значить, могли викинути. Вони сказали, через місяць будуть всі експертизи. Я не знаю, що думати. З бізнесом все це (пов'язано. - Ред.). Йому винні були, він винен був...", - розповів Якуб Яг'яєв.

Тіло кримського татарина Ягяєва, який зник у квітні, з привязаною до шиї гирею викинуло на пляж в окупованому Криму 02

Родичі ще у квітні повідомляли про зникнення Рашида Яг'яєва. Він був підприємцем, в окупованому Криму у нього були торгові точки і склади.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики