Параду на День Незалежності не буде. Гроші підуть солдатам, - Зеленський. ВIДЕО

46873 1133
Параду на День Незалежності не буде. Гроші підуть солдатам, - Зеленський. ВIДЕО

Президент України Володимир Зеленський заявив, що святкування Дня Незалежності цього року буде без військового параду. 300 млн гривень, які могли б піти на його проведення, виплатять військовослужбовцям у вигляді премій.

Про це глава держави заявив у зверненні, опублікованому на його сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Хочу поділитися з вами нашою новою ідеєю. Зазвичай 24 серпня на День Незалежності України відбувається військовий парад. Такий помпезний і точно недешевий. Мені здається, що цього року краще ці гроші виділити нашим героям. Нашим військовим. І ми вирішили виділити 300 млн гривень на премії всім нашим військовим. Це солдати строкової служби, це курсанти, сержанти, офіцери - всі. І обов'язково військові, які виконують завдання в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Але вшановувати наших героїв ми будемо, святкувати День Незалежності теж будемо. Але буде новий формат", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+100 yakutua
А мы думаем на твой вонючий офис пойдут. Офисмен сраный.
показати весь коментар
09.07.2019 18:30
+89 18c49ed2
Ты это расскажи тем ребятам солдатикам, которые шли в расчетах и которым не переставая аплодировал народ. Аж слезы наворачивались
показати весь коментар
09.07.2019 18:34
+81 Mr Vice President
Я могу узнать, как жизнь пенсионеров и бюджетников станет лучше от того, что в Киеве откроют офис за пол миллиарда и парализуют движение и в так загруженом городе?

Ну а про илловайск не ври, человек который с украинской стороны сделал максимум для создания котла, сейчас назначен НГШ. И да назначеи именно тем преЗЕдентом, которому ты так усердно отлизываешь.
показати весь коментар
09.07.2019 18:45