Цензор.НЕТ

10.07.19 11:24

Країна-окупант має сама вирішувати питання води для Криму, - постпред президента Кориневич

Господарські питання на території АР Крим держава-окупант - Росія - має вирішувати сама. А "сезонні" питання, зокрема і щодо води для Криму, зникнуть, коли відповідні структури розроблять стратегію деокупації півострова.

Країна-окупант має сама вирішувати питання води для Криму, - постпред президента Кориневич

Про це постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич заявив у вівторок під час дискусії "Крим: бачення майбутнього", що відбулася в Херсоні в межах культурно-соціального проєкту "Кримський дім об'єднує серця", відповідаючи на запитання Укрінформу про скандальні заяви, які з'являються час від часу, щодо повернення дніпровської води для Криму, передає Цензор.НЕТ.

"Держава-окупант має вирішувати питання, що стосуються господарської діяльності на окупованій території, самотужки. Державу-окупанта ми в Крим не запрошували", - зазначив Кориневич.

Зі свого боку перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі підкреслив, що державним органом, який визначає державну політику щодо окупованих територій, є міністерство з питань тимчасово окупованих територій. Тому питання "стосовно води - не води, електроенергії - не електроенергії тощо" для Криму мають декларувати функціонери міністерства, що відповідає за цей блок питань, а не люди, які жодного стосунку не мають до цієї проблеми, зазначив Куркчі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики