У ДБР немає таємниць для Портнова. Куди потім зливається інформація? У Москву? - адвокат Порошенка Головань

3245 36
У ДБР немає таємниць для Портнова. Куди потім зливається інформація? У Москву? - адвокат Порошенка Головань

Деякі провадження Державного бюро розслідувань (наприклад, про українських моряків і кораблі, про ситуаційну кімнату) скидаються на спецоперації щодо організації каналів доступу до державних таємниць України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в блозі на УП пише адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань.

"Хай як не роздмухує щоки пан директор Державого бюро Роман Труба, розмірковуючи на камери про таємницю слідства та інші таємниці, достатньо підписатися на телеграм-канал "відомого юриста Андрія Портнова", аби пересвідчитися, що для цього багаторічного друга керівника президентського офісу у ДБР немає жодних таємниць", - пише Головань.

Він зазначає, що Портнов отримує і публікує копії не йому надісланих листів раніше, ніж їх отримують адресати, повідомляє про повістки, обшуки і тимчасові доступи в провадженнях за його заявами і не тільки.

"Ще й хвалиться, що публікує лише дещицю відомої йому інформації (за його власними словами – 5-10 відсотків)", - пише Головань.

При цьому, як зазначає адвокат Порошенка, "останнім часом відомий юрист публікує документи та інформацію ДБР не так нахабно".

"Посилається на "слухи" і "данные из правоохранительных кругов". Тобто почав отримання інформації хоч і примітивно, але "лєгєндіровать"".

"З урахуванням сказаного вище, деякі провадження ДБР, наприклад, про українських моряків і кораблі, про ситуаційну кімнату, виглядають як спецоперації з організації каналів доступу до державних секретів України", - пише Головань.

За його словами, чиновники ДБР з використанням можливостей центрального органу виконавчої влади збирають відомості про обставини переходу українських кораблів, про обговорення і рішення, що відбувалися у ситуаційній кімнаті.

"Далі інформація передається багаторічному другу керівника президентського офісу. А потім куди? Прямо до Москви?" - пише Головань.

Топ коментарі
+11 Андрій Жагун
Заявление Зеленского о том, что мы сами можем и будем восстанавливать мост в Станице Луганской, - это подготовка общественного мнения к громадному распилу денег на восстановлении инфраструктуры. И заявление главы боевиков "ЛНР" тоже в тему. Строить, разрушать и списывать деньги. Строить разрушать и списывать деньги. Мы типа будем строить, боевики типа будут разрушать. Эти процессы невозможно проконтролировать. Это любимые темы коррупционеров и пильщиков бюджета.
За две Чеченские войны в Чечне десятки раз списывали деньги на каждую школу. За неделю по бумагам построили, потом типа разрушили злодеи. Это тема всех восстановлений инфраструктуры в зонах ведения боевых действий. Пока идут боевые действия, ничего из инфраструктуры восстанавливать нельзя. Только жилье людям. Но и на этом умудряются красть.
Кроме того, хотелось бы узнать - кто будет под обстрелами восстанавливать мост? Инженерные подразделения ВСУ? Правда? Вот так вот прикажут восстанавливать под огнем непонятно для чего ненужный ВСУ мост? Или это будут гражданские подрядчики?
Так я напомню, что в 15 году, когда строили 1-3 линии обороны, гражданские подрядчики отказывались работать там, где могло прилететь. Жизнь дороже. Строили бригады своими силами. Иногда под ураганным огнем. Потому что это был вопрос выживания.
А сейчас, ради чего Зеленский собирается положить парней на строительстве моста, который нам не нужен? Ради денег? Или ради славы "миротворца"? Или чтобы сепарам было удобнее контрабас таскать?
показати весь коментар
10.07.2019 12:55
+9 Александр Юр
Мда, мои подозрения относительно ГБР начинают подтверждаться.
показати весь коментар
10.07.2019 12:41
+9 Іван Багряний 63698326
а шо тобі в ольгіно розповіли?
показати весь коментар
10.07.2019 12:45