Цензор.НЕТ

10.07.19 13:19

"Вийди отсюда, розбійнику! Плохо чуєш? Іді гуляй", - Зеленський вигнав з наради в Борисполі секретаря міськради Годунка. ВIДЕО

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Борисполя вигнав із засідання секретаря міської ради Ярослава Годунка.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Відео 112

Між президентом Зеленським та секретарем міськради Годунком сталася перепалка під час обговорення будівництва лікарні в Борисполі. Спершу, коли Годунок намагався виступати, він знімав Зеленського на свій телефон, на що Зеленський перебив його і попросив припинити знімати.

Підводячи підсумок розмови з місцевою владою Борисполя, Зеленський заявив: "Коли багато кричать, я прошу знайти мені в інтернеті щось про людину, яка багато кричить. Я за свій вік, мені 42 роки майже, бачив багато людей. Я тут прочитав, газета, скажіть, це правда чи ні: "Член "Батьківщини", секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за ч. 3 ст. 142 ККУ "розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень". Це ви? Вийдіть звідси. Вийди звідси, розбійнику. Погано чуєш мене? Я вас питаю, це ви? Вийдіть, будь ласка. Будеш на райадміністрації сидіти кричати". Годунок відповів, що він не з райадміністрації, на що президент сказав: "Так мені все одно, де ти".

Годунок у відповідь вигукнув "всі ми президенти", згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: "Ти точно не президент. Оскільки у президента немає криміналу. Іди гуляй, Господи. Перепрошую за емоції, не люблю просто бандитів".

Ярослав Годунок - секретар Бориспільської міської ради, член політичної партії "Батьківщина".

Нагадаємо, у травні в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун без попередження відвідала Бориспільську центральну районну лікарню та розповіла про побачене.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики