Цензор.НЕТ

11.07.19 09:57

Моніторинг показав, що в анонсі телемосту з РФ були ознаки розпалювання ворожнечі, - член Нацради з ТРМ Костинський

Проведений на вимогу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення моніторинг анонсу скасованого пропагандистського телемосту між медведчуківським телеканалом NewsOne і рупором пропаганди Кремля "Росія1" виявив низку висловлювань, що мали всі ознаки цілеспрямованого розпалювання ворожнечі.

Моніторинг показав, що в анонсі телемосту з РФ були ознаки розпалювання ворожнечі, - член Нацради з ТРМ Костинський

Про це заявив член НРУТРМ Сергій Костинський в інтерв'ю телеканалу "Прямий", передає Цензор.НЕТ.

"Наступне рішення - це перевірка телеканалу NewsOne. Наш моніторинг показав, що і в анонсі телемосту були наявні вислови, які мали ознаки розпалювання ворожнечі, коли одну з категорій суспільства називали фашистами. Це абсолютно неприпустимо в ефірі українських телеканалів. Ми будемо вивчати ці матеріали. Вже є робоча група з перевірки. І я сподіваюся, що найближчим часом вона вже буде проведена. І це вже буде друга перевірка телеканалу NewsOne саме з фактів, які мають ознаки розпалювання ворожнечі", - сказав Костинський

Костинський нагадав, що НРУТРМ, якщо телеканал має систематичні порушення за однією статтею закону, має під час підтвердження цих порушень законне право звернутися в суд з вимогою анулювання викритого в порушеннях телеканалу ліцензії на телемовлення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики