Цензор.НЕТ

11.07.19 15:04

Зеленський на зустрічі з Кличком підтвердив плани забрати в нього повноваження глави КМДА. Мер Києва запропонував дострокові вибори. ВIДЕО

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який підтвердив йому чутки про розділення повноважень мера столиці та голови КМДА.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив у відеозверненні, опублікованому в Facebook.

"Друзі! Щодо політичних процесів, що планують запустити в столиці. Розділенням повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування", - написав він.

Кличко сказав, що в розмові із Зеленським зазначив, що позбавлення обраного мера виконавчих повноважень - це повернення методів Януковича і позбавлення Києва самоврядування.

Він також наголосив, що коли мер виконує декоративну функцію, а містом керує призначена згори людина, яку кияни не обирають, то вона, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань і такого немає в жодній європейській столиці.

"До таких методів, нагадаю, вдавався колись Янукович", - сказав мер Києва.

Кличко додав, що переконував президента в тому, що якщо йому так потрібно мати в столиці свого мера, то нехай відбудуться дострокові вибори і кияни оберуть того, кому вони довіряють.

Зеленський на зустрічі з Кличком підтвердив плани забрати в нього повноваження глави КМДА. Мер Києва запропонував дострокові вибори 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики