Цензор.НЕТ

12.07.19 12:18

Зеленський звільнив Артеменка з посади члена Нацради з телерадіомовлення

Президент України Володимир Зеленський звільнив Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Зеленський звільнив Артеменка з посади члена Нацради з телерадіомовлення

Артеменко звільнений у зв'язку із закінченням терміну повноважень відповідно до п. 13 ч.1 ст. 106 Конституції України та ст. 4 закону про Нацраду з питань телерадіомовлення, повідомляє офіційний сайт президента, передає Цензор.НЕТ.

Артеменко був членом Нацради з телерадіомовлення з 7 липня 2014 року. Незабаром був обраний головою Нацради.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 4 травня указом звільнив Ю.Артеменка з посади члена Нацради з телерадіомовлення, а 7 травня призначив його членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації. Перед цим Ю.Артеменко особисто повідомив про своє рішення подати у відставку з поста глави Нацради. Новообраний президент Зеленський своїми указами 24 травня звільнив Артеменка з посади члена НКРЗІ, а також поновив його на посаді члена Нацради з телерадіомовлення, скасувавши указ про призначення на цю посаду Володимира Горковенка.

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду 18 липня розгляне позов Горковенка до президента Зеленського про визнання протиправним і скасування указу про звільнення його з посади члена Нацради з телерадіомовлення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики