Цензор.НЕТ

12.07.19 13:58

Зеленський і Філатов уклали парі щодо реконструкції моста в Дніпрі. ФОТО

Глава держави Володимир Зеленський і міський голова Дніпра Борис Філатов сьогодні відвідали Центральний міст, де зараз триває завершальний етап реконструкції.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра, для проведення першого в історії моста ремонту місто задіє кошти лише місцевого бюджету. На це було виділено 399 млн грн.

"Ми стали єдиною громадою в Україні, яка за рахунок міського бюджету зважилася виконати таку масштабну реконструкцію. До початку капітального ремонту Центральний міст був у жахливому стані. Зношені балки і металеві конструкції переправи могли призвести до справжньої катастрофи. Було багато труднощів: підрядник, який зривав усі терміни; додаткові роботи, які неможливо було передбачити на початку ремонту, - ніхто не знав, у якому стані міст під асфальтом. Однак зараз ми можемо з усією відповідальністю сказати, що вже на День міста Новий міст буде відкрито, і він буде повністю безпечним і комфортним для всіх учасників дорожнього руху", - сказав Філатов.

Президент запропонував меру парі: якщо Центральний міст повністю не відкриють до 14 вересня - Філатов піде у відставку.

Міський голова Дніпра погодився на ці умови.Зеленський і Філатов уклали парі щодо реконструкції моста в Дніпрі 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики