Зеленський представив Гусєва як нового голову Херсонської ОДА

6771 89
зеленский,гусев

Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Хочу вас привітати з новим главою Херсонської обласної державної адміністрації... і хочу підписати указ про призначення Гусєва Юрія Веніаміновича. Можна поаплодувати", - сказав Зеленський, підписавши відповідний документ і передав Гусєву посвідчення.

Одним із пріоритетів роботи нового голови ОДА президент назвав облаштування інфраструктури контрольних пунктів в'їзду-виїзду на адмінмежі з окупованим Кримом.

Зі свого боку, Гусєв зазначив, що Херсонщина - це його рідний регіон, і від сьогодні в області стартує пілотна програма, згідно з якою голови райдержадміністрацій області, а також заступники голови ОДА будуть набиратися з кадрової програмі Lift.

"Хто хоче працювати в команді президента, у вертикалі президента в Херсонській області, заходьте прямо зараз на сайт Lift... Це платформа, яку президент анонсував на iForum, залишайте свої координати, залишайте свої резюме. Працюватиме команда, яка відбиратиме цих людей. Ті, хто пройде до фіналу, матимуть співбесіди зі мною, з командою Офісу президента, а найкращі керуватимуть райдержадміністраціями і, можливо, стануть заступниками голови ОДА", - сказав Гусєв.

Нагадуємо, раніше Юрій Гусєв значився під №41 у виборчому списку партії "Слуга народу". Проте 13 червня він повідомив, що вирішив не брати участі в парламентських виборах, але залишається в команді Зеленського і допомагатиме їй "в іншій спосіб".

Топ коментарі
+22 Ksenia VB
Буде рух посилювати і пожвавлювати ? Торгівлю з окупантом на нашій анексованій землі проводитиме ? Може і воду туди дасть і туристів ?
показати весь коментар
13.07.2019 16:19
+22 Чайка Київ
Зеленский представил Гусева в качестве нового главы Херсонской ОГА - Цензор.НЕТ 6368 Ваші, це чиї? Турчинов просрав Зеленский представил Гусева в качестве нового главы Херсонской ОГА - Цензор.НЕТ 2550 Кацапи, ви завжди брешете Зеленский представил Гусева в качестве нового главы Херсонской ОГА - Цензор.НЕТ 8283
показати весь коментар
13.07.2019 16:35
+21 Ksenia VB
Одним из приоритетов работы нового главы ОГА президент назвал обустройство инфраструктуры контрольных пунктов въезда/выезда на админгранице с оккупированным Крымом.
Це ж для чого цікаво ? Так Зеля кордон з росією будує ?
показати весь коментар
13.07.2019 16:18