Цензор.НЕТ

15.07.19 15:11

Москалькова обговорить питання допуску до утримуваних у РФ українців незалежних лікарів для обстеження, - Денісова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова і російський омбудсмен Тетяна Москалькова домовилися про розгляд Росією можливості надання доступу незалежних лікарів до утримуваних у РФ під арештом або в ув'язненні українських громадян з метою надання їм медичної допомоги.

Москалькова обговорить питання допуску до утримуваних у РФ українців незалежних лікарів для обстеження, - Денісова

"Ми домовилися про те, що пані Москалькова обговорить питання можливості надання незалежних лікарів для того, щоб обстежити наших громадян", - сказала Денісова після зустрічі з Москальковою в понеділок у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Український омбудсмен зазначила, що вони з російською колегою обговорили ситуацію зі здоров'ям утримуваних у місцях обмеження або позбавлення волі в Росії громадян України Едема Бекірова, Павла Гриба, Володимира Балуха, Євгена Панова, Володимира Дудки та Станіслава Клиха.

"Є різні думки щодо необхідності оперативного хірургічного втручання", - сказала Денісова.

"Стосовно наших моряків, які перебувають у (московському СІЗО. - Ред.) "Лефортово", Сороки, Ейдера та Артеменка, які потребують додаткової медичної підтримки. Її їм буде забезпечено", - повідомила український омбудсмен.

Крім того, вона повідомила, що за станом здоров'я українця Юрія Будзила здійснюватиметься контроль, оскільки у нього цукровий діабет.

Зі свого боку російський омбудсмен зазначила, що йдеться про можливість запрошення незалежних лікарів у разі розбіжності позицій медиків або спростування родичами висновків лікарів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики