Цензор.НЕТ

19.07.19 14:02

Кандидат у нардепи Прокопів судиться з телеканалом

Прокопів запевнив, що поширена каналом інформація не відповідає дійсності.

Кандидат у нардепи Прокопів судиться з телеканалом

Кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №211 Володимир Прокопів судитиметься з телеканалом "1+1" через поширення недостовірної інформації. Про це він повідомив у Facebook, передає РБК УКраїна.

Згідно з позовом Прокопіва, неправдиві відомості про нього було оприлюднено 15 липня 2019 року. У телеефірі його звинуватили в підкупі виборців і використанні нечесних виборчих технологій. Відповідний судовий позов у розмірі 5 млн гривень уже зареєстровано.

Прокопів запевнив, що поширена каналом інформація не відповідає дійсності. На його думку, відео може бути "сфабрикованим" для так званого "чорного піару".

Він зазначив, що такими діями телепроєкт завдав шкоди його діловій репутації, честі та гідності. Саме тому Прокопів захищатиме своє ім'я в суді.

"Неприпустимо для досягнення своїх цілей ображати десятки людей і впливати на результати виборів, використовуючи брудні маніпуляції. Треба виходити до людей, розповідати, що ти зробив і що плануєш. А не ховатися за партійним брендом", - зазначив Прокопів.

Кандидат у нардепи Прокопів судиться з телеканалом 01

Також ініціативна група громадян, чиї персональні дані були опубліковані, подали колективний позов про захист честі та гідності. Крім того, написали заяву в Національну поліцію про злочин проти рівноправності залежно від їхніх політичних переконань.

Позов і заяву подано на одного з кандидатів у народні депутати від Голосіївського району, який оприлюднив персональні дані сотень людей і звинуватив їх у підкупі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики