Цензор.НЕТ

19.07.19 20:16

У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков. ІНФОГРАФІКА

Додатково службу нестимуть 132 500 співробітників МВС. Вперше для забезпечення порядку застосують систему авіаційної безпеки.

У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков. ІНФОГРАФІКА

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"У день голосування буде залучено додатково 132 500 співробітників Види МВС (Нацполіції, Нацгвардії, прикордонної, міграційної, рятувальної служб), включно з оперативним чергуванням груп швидкого реагування, спецназом і - вперше (!) - системою авіаційної безпеки МВС", - повідомив Аваков.

Крім цього, буде посилено контроль державного кордону, задіяні протипожежні та піротехнічні підрозділи.

На оприлюднених Аваковим слайдах зазначено, що порядок у день голосування забезпечуватимуть 73 700 поліцейських, 6 593 нацгвардійці, 38 201 рятувальник, 8 029 прикордонників, 1 289 співробітників ДМС, а також 4 699 представників вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання.

У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков 01У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков 02У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков 03

Глава МВС пообіцяв, що його відомство виконає свою роботу якісно і неупереджено. І закликав українців не порушувати порядок проведення виборів.

"У ці вирішальні дні виборів - звертаюся до кожного з Вас, шановні мої співгромадяни – не беріть участі в брехні, не підтримуйте помилкових дій навколо виборних процедур! Ваша чіткість і чесність на цих виборах - дасть нам всім неймовірну енергію і силу для позитивних змін. Це важливо!" - написав Аваков.

У разі порушень правил голосування міністр закликав негайно повідомити про це членам виборчої комісії. А за будь-якого порушення громадського порядку звернутися до поліцейського, чергує біля виборчої дільниці.

У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков 04У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков 05
У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков 06
У день виборів до парламенту в Україні вперше застосують систему авіаційної безпеки МВС, - Аваков 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики