Цензор.НЕТ

20.07.19 11:21

Зеленський хоче дізнатися про хід розслідування вбивства Шеремета: "Запитань поки що більше, ніж відповідей"

Українська спільнота вже давно має отримати відповідь на питання "Хто вбив Павла?"

Зеленський хоче дізнатися про хід розслідування вбивства Шеремета: "Запитань поки що більше, ніж відповідей"

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє Цензор.НЕТ.

"23 липня прошу зібратися Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, голову Національної поліції та голову СБУ й доповісти про хід розслідування. Запрошую на зустріч журналістів",- написав він у фейсбуці.

Зеленський додав, що розкриття вбивства Павла Шеремета попередній президент і правоохоронні органи називали "справою честі".

"Минуло 3 роки. Питань залишається більше, ніж відповідей", - підкреслив глава держави.

20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію як умисне вбивство. Зі свого боку, тодішня глава Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що розслідування загибелі Шеремета буде для неї справою честі. А прокурор Києва Говда взяв під особистий контроль розслідування вбивства.

Павло Шеремет - уродженець Білорусі. Він працював на телебаченні в Білорусі та Росії, у 1990-2000 роках - завідувач білоруського бюро, а також керівник відділу спеціальних інформаційних проектів ОРТ, потім - "Першого каналу". Протягом останніх п'яти років жив у Києві, працював в інтернет-виданні "Українська правда", був ведучим на радіо "Вести". Також Шеремет був одним із засновників "Білоруського партизана".

Зеленський хоче дізнатися про хід розслідування вбивства Шеремета: Запитань поки що більше, ніж відповідей 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики