Цензор.НЕТ

20.07.19 15:11

Грузинський журналіст, який назвав Путіна "п#здою моржовою", зможе повернутися до роботи, - нове керівництво каналу

Новий гендиректор телеканалу "Руставі 2" Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір.

Грузинський журналіст, який назвав Путіна "п#здою моржовою", зможе повернутися до роботи, - нове керівництво каналу

Про це Салія заявив під час зустрічі з колективом телеканалу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське інформагентство "Интерфакс".

Він підкреслив, що новий власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику.

Зі свого боку представники колективу "Руставі-2" висунули новому гендиректору пропозицію створити громадську раду, яка контролюватиме кадрове питання в телекомпанії. Салія обіцяв обговорити це питання з власником телеканалу.

Нагадаємо, 7 липня телеведучий "Руставі-2" Георгій Габунія почав вечірню недільну передачу "Постскриптум" з тривалого нецензурного звернення російською мовою на адресу російського президента Володимира Путіна. Серед іншого, Габунія назвав президента РФ "п# здою моржовою" і "смердючим окупантом", а також побажав його батькам горіти в пеклі.

Телеканал не став звільняти Габунію, але на 2 місяці відсторонив його від ведення ефірів.

18 липня після зміни власника в відставку був відправлений директор "Руставі-2" Ніколоз Гварамія. Його місце посів Салія. Гварамія називає своє звільнення політично вмотивованим.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики